0

Брелоки з дерева під замовлення від виробника

Товари категорії «Дерев’яні брелоки»:

Дерев’яні брелоки

Дерев’яні брелоки - це оригінальний і один з найпопулярніших видів сувенірної та рекламної продукції. Дерев’яні брелоки для ключів ми виготовляємо з МДФ товщиною 4 мм. Форма брелка може бути, як звичайною прямокутною, так і фігурною.

Брелоки на ключі з дерева користуються особливою популярністю. Дерев’яні брелоки приємні на дотик і при виготовленні дерев’яних брелків можна обрати будь-яку, навіть саму химерну форму.

Замовляйте виготовлення дерев'яних брелків за вашою формою зв'язавшись з нами у зручний для вас спосіб.

Замовити консультацію

При виготовленні брелків з дерева на замовлення ми використовуємо лазери, які прорізають найтонші і витіюваті фігури. Ви можете замовити дерев’яні заготовки для брелків або купити готові брелки з дерева.

Дерев’яні брелоки виготовляються шляхом лазерного випалювання малюнка на дереві або з нанесенням друкованого зображення. Наша технологія фарбування дозволяє наносити яскраві зображення з високою деталізацією, які не вигоряють на сонці.

У нас Ви можете замовити дерев’яні брелоки з власним дизайном (для проведення промо-акцій, з корпоративною символікою, для залучення клієнтів або з сувенірно-подарункової тематикою).

Приклади брелоків (односторонні покриті лаком і з нанесенням зображення):

Дерев’яні брелоки, брелки з дерева