0

Дерев’яний алфавіт

Товари категорії «Дерев’яний алфавіт»:

Дерев’яний алфавіт

Алфавіт-вкладиш з дерева популярний серед турботливих батьків. Абетка для дітей допоможе вашій дитині у вивченні літер. Алфавіт виготовлений з двох шарів HDF, що надійно склеєні між собою. Верхній шар пофарбований за допомогою УФ друку. Яскраве зображення привертає увагу дитини до розвиваючої гри.

У нас в інтернет-магазині можна купити готові варіанти дерев’яних абеток або замовити персоналізовані алфавіти. Для замовлення алфавіту з пам’ятним гравіюванням на зворотному боці або ім’ям дитини на лицьовій стороні зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

Замовити консультацію

У молодих батьків нерідко виникають складнощі з тим, щоб навчити дитину літерам, і в цьому випадку доцільно купити дерев’яний алфавіт. Він є дієвим інструментом педагогіки Монтессорі. Складно зацікавити малюка дошкільного віку традиційною абеткою або букварем. Використовувати для цієї мети комп’ютери, смартфони, планшети — не зовсім вдала ідея.

Інша справа — дерев’яний алфавіт за методикою Монтессорі. З одного боку, він використовується для збирання пазлів, що здебільшого є захопливим заняттям для дітей, а з іншого — з його допомогою саме і відбувається запам’ятовування літер.

Дерев’яний алфавіт-вкладиш (сортер)

Особливості та переваги виробу

Представлені в інтернет-магазині Magnitik UA дерев’яні пазли алфавіти мають вигляд планшетки. У неї можуть бути вкладені як російські й українські, так і англійські літери. Це залежить від обраного варіанту. У процесі гри вони виймаються за допомогою виїмки, яка зроблена спеціально для пальців дитини. Переваги дерев’яного алфавіту:

  1. Безпека. Він зроблений з екологічно чистих матеріалів. У ньому немає гострих або дрібних елементів. Першими дитина ризикує поранитися, другі може випадково проковтнути.
  2. Яскравий дизайн. Це приваблює дитину, яку можна потім залучити до гри.
  3. Універсальність. Дерев’яний алфавіт Монтессорі допомагає не тільки вивчити абетку, але й розвиває пам’ять, уяву, дрібну моторику, тактильні відчуття та інше. Якщо грати в пазли англійськими літерами, це згодом спростить вивчення мови.

Щоби підвищити ефективність гри, ви можете вдаватися до нестандартних рішень. Наприклад, під час складання пазлів подавайте літери в довільному порядку. Це змусить малюка самостійно шукати місце для них. Цей нехитрий захід розвиває розумові процеси.

Ви також можете прибрати деякі букви, запропонувати дитині порахувати, скільки залишилися або не вистачає. Маючи дерев’яний алфавіт Монтессорі, влаштуйте з малюком гру в асоціації, спільно придумайте до букв слово або звук. Але й це не все! Діти згодом можуть використовувати літери з дерев’яного алфавіту в якості трафареток, робити з них зліпки на піску або ескізи на папері, щоб потім розфарбовувати. Зрозуміло, пазл використовується для складання простих слів, яких під час вивчення ставатиме все більше.

Ми готові до співпраці

Якщо вас зацікавила можливість купити рамки вкладки Монтессорі, ви можете зробити це у нас за доступною ціною. Наша компанія співпрацює не тільки з приватними особами, але і з дошкільними та освітніми установами, роздрібними магазинами та іншими організаціями.

Відправляємо з Чернігова дерев’яні алфавіти дрібним та великим оптом до Києва та інших міст України. У нас є цех для їхнього виробництва, на всіх етапах якого ми контролюємо якість продукції. Якщо ви купуєте кілька позицій дрібним оптом, то внаслідок їх об’єднання можливе зниження ціни на всі товари.

Замовити консультацію