0

Магніти на холодильник для дітей

Товари категорії «Магніти на холодильник для дітей»:

Дерев’яні магніти на холодильник для дітей

Розвиваючі магніти на холодильник для дітей виготовлені з якісного матеріалу HDF завтовшки 3 мм на поверхню якого нанесене яскраве зображення за допомогою УФ друку.

Дитячі магніти на холодильник використовуються як розвиваючі іграшки. Граючись з дитячими магнітиками, малеча вивчає нові слова, літери, цифри. Зручний та надійний вініловий магніт на зворотній стороні виробу надійно кріпить магніти для дітей на холодильник.

Замовити консультацію

Мі пропонуємо готові набори дитячих магнітів від виробника на різні тематики. Магніти на холодильник для дітей з тваринами та овочами підходять для найменших. Вивчати назви тварин овочів, фруктів, транспорту набагато веселіше коли навчання стає грою. Магніти дитячі на холодильник розвивають фантазію, мислення.

Окрім готових наборів дитячих магнітів, котрі представлені на нашому сайті, ви можете замовити виготовлення дитячих магнітиків. Мінімальне замовлення 10 наборів одного виду. Детальніше про послугу ви можете дізнатись у наших менеджерів замовивши консультацію на сайті.

✔ Які особливості розвиваючих магнітів для дітей?

Виробники зауважили, що дітям дуже подобаються яскраві дерев'яні магніти. Такі дитячі розвиваючі іграшки можна знайти в асортименті Magnitik. Використовувати їх можна як на холодильнику, так і на іншій поверхні, що магнітиться, з якої вдасться керуватися в будь-якій кімнаті в будинку. Купити магніти для дітей легко зараз, вибравши вироби з великого асортименту.

✔ Які є варіанти ігор з використанням магнітиків?

Прикладів використання таких інструментів у вправних батьків дуже багато. Все залежить від віку дитини.

Варіанти навчальних розваг:

  • назвати об'єкт, зображений на дерев'яному магніті. Можуть бути варіації, наприклад, сказати, як каже тварина, якого кольору фрукт тощо;
  • визначити взаємозв'язки. У цьому випадку знадобиться кілька наборів. Наприклад, тварини, овочі, птиці, ягоди та ін. Варіант використання дитячих дерев'яних іграшок – сказати, хто що їсть;
  • назвати транспорт та місцевість, де він їздить. Це вже ідея для старших дітей (приблизно 4–5 років), які добре знають види транспортних засобів.

Розвішані на холодильнику дерев'яні магніти стануть чудовим способом зайняти свою дитину, поки мама займатиметься кухонними справами.

✔ Які переваги та види незвичайних розвиваючих іграшок?

Дитячі дерев'яні магніти виготовлені з якісного HDF завтовшки 3 мм. На поверхню наноситься яскраве зображення. За рахунок застосування ультрафіолетового друку досягається детальне опрацювання всіх деталей. Немає зсувів принта та інших дефектів.

У Magnitik можна купити такі види магнітів, що розвивають:

  • тварини та птиці – кінь, осел, кіт, півень, кролик, качка, рибки в акваріумі та ін;
  • овочі – цибуля, кукурудза, помідори капуста, горох, буряк, баклажани тощо;
  • фрукти та ягоди. Є як звичні, і екзотичні;
  • транспорт – лайнер, вертоліт, мотоцикл, вантажна машина, паровоз, трамвай, автобус.

Барвисті зображення допомагають дитині зрозуміти, як виглядають навколишні предмети. Якщо навіть малюк ніколи не бачив повітряну кулю або, наприклад, індика, то на реалістичних дерев'яних магнітах, що представлені, він може все дізнатися.

✔ Як замовити магніти для дітей?

Легко купити будь-який із цих наборів на нашому сайті. Пропонуємо доставку по Україні до всіх регіонів. Мінімальне замовлення цього типу товару – 10 наборів одного виду. За потреби швидко створимо велику партію. Оформити покупку вдасться прямо на сайті. Просто відправте вподобаний товар в «Кошик» і внесіть свої дані.

Замовити консультацію