0

Вінілові магніти на холодильник від виробника за найкращою ціною!

Товари категорії «Вінілові магніти»:

Вінілові магніти

Якщо Ви хочете вийти на новий рівень реклами Вашої компанії або просування нової продукції, то магніти це те, що потрібно! Найпопулярніші з них це рекламні вінілові магніти на холодильник.

Рекламні магніти, ще їх називають плоскими, або магніти вінілові, найчастіше використовуються компаніями в якості носіїв реклами своїх товарів і послуг. Однак, безумовно, ці магніти можна використовувати і для продажу туристам з видами міст і визначних пам'яток.

Приклад використання - відкриття магазину, виставка, магнітик в коробці з піцою або суші і т.д.

Замовити консультацію

При виробництві вінілових магнітів використовуються:

  • шар магнітного вінілу;
  • зображення;
  • захисна ламінація.

Плоскі вінілові магніти

Магніти вінілові можуть бути правильної форми (квадрат або прямокутник), а також будь-якій довільній форми за бажанням замовника. Магніт вініловий виготовлений довільної форми трохи дорожче, ніж правильною, так як для виготовлення подібних магнітів необхідно використовувати спеціальні ножі для висікання.

Залежно від мети використання магніту, ми можемо підібрати параметри магніту так, щоб він максимально відповідав цим цілям. Наприклад, якщо стоїть мета покрити максимальну кількість аудиторії - роздати якомога більше контактів (наприклад, на виставці) або на відкритті магазину ми б порекомендували магнітик розміром 5 на 5 см з рівними краями.

Якщо мета - виділитися на тлі інших - то підійде магніт нестандартної форми площею приблизно 40-50кв.см. Він буде набагато більше запам'ятовуватись.

Ми продаємо вінілові магніти оптом.

Вінілові магніти замовити ви можете в кількості від 100 штук.

Купити вінілові магніти можна у нас попередньо виславши нам макет або замовивши послугу розробки дизайну.

Будь ласка, ознайомтеся з нашими вимогами до макетів.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо вінілових магнітів та їх виготовлення - зв'яжіться з нами, будемо раді допомогти.

Приклад вінілового магніту - Фото №1 Приклад вінілового магніту - Фото №2 Приклад вінілового магніту - Фото №3 Приклад вінілового магніту - Фото №4 Приклад вінілового магніту - Фото №5 Приклад вінілового магніту - Фото №6