0

Магнітний вініл в рулонах та на метраж

Товари категорії «Магнітний вініл»:

Магнітний вініл

Гнучкий магнітний вініл - резиноподібний матеріал, який частіше за все використовується при виготовленні сувенірів (магнітиків, рекламних наліпок на машини), у торгівельних мережах для кріпленні цінників, а також майстрами, які виготовляють різні ексклюзивні поробки своїми руками.

У нас ви можете купити магнітний вініл гуртом в рулонах або погонними метрами. Стандартна ширина рулону 62 см.

У нас в асортименті рулонний магнітний вініл наступної товщини 0,3 мм, 0,4 мм, 0,7 мм, 0,9 мм, 1,5 мм.

Замовити консультацію

Займаєтесь поробками, монтуєте торгівельне обладнання або брендуєте автомобіль та шукаєте надійний матеріал, який можна причепити до будь-якої метелевої поверхні? В такому разі придбати магнітний вініл у рулоні - правильне рішення.

Магнітний вініл

Ми на власному досвіді випробували різні щільності і готові поділитися з вами нашими знаннями.

 

Замовити консультацію

 

Часті питання про магнітний вініл:

✔ Що таке магнітний вініл?

Магнітний вініл або гнучкий магніт - міцний зносостійкий матеріал, що має магнітні властивості. В склад магнітного вінілу входить суміш фериту та пластику або гуми. Стандартний колір - темно-коричневий. Основна більшість магнітного вінілу виробляється у Китаї.

✔ Для чого використовується магнітний вініл?

Магнітний вініл має широкий спектр використання від різноманітних поробок до якісних рекламних матеріалів та кріплень.

Де вам може знадобитись магнітний вініл (магнітне полотно, магнітна плівка, м'який магніт):

  • при виготовленні різноманітних видів сувенірів: акрилових та керамічних магнітів, сувенірів з дерева та МДФ;
  • при брендуванні автомобілів - магнітні наліпки легко кріпляться та знімаються, а також відмінно витримують різні температури;
  • при створенні фотоколажів, котрі потім кріпляться на магнітні дошки та холодильники.
✔ Як правильно обрати магнітний вініл?

При виборі магнітного вінілу важлива товщина матеріалу, оскільки вона безпосередньо впливає на магнітні властивості матеріалу. У нас ви можете придбати магнітний вініл завтовшки 0,3 мм, 0,4 мм, 0,7 мм, 0,9 мм та 1,5 мм з клейовим покриттям та без нього. Більш тонкий магнітний вініл використовується при виготовленні рекламних магнітів. Магнітний вініл завтовшки 0,7 мм підходить для легких сувенірних магнітів, а 0,9 мм та 1,5 мм зазвичай використовується для брендування машин, торгівельного обладнання та створення сувенірів з гіпсу.

✔ Чи можна самостійно порізати магнітний вініл?

Так, магнітний вініл, який представлений на нашому сайті легко можна порізати канцелярським ножем або ножицями. При порізці рекомендується використовувати лінійку аби шматочки виходили рівними та охайними.

✔ Чи можна замовити магнітний вініл з порізкою?

Так, ми надаємо послугу порізки магнітного вінілу, який ви придбали в нашій компанії. Детальніше про послугу ви можете дізнатись у наших менеджерів. У нас в асортименті є вже порізаний на шматочки магнітний вініл найбільш популярних розмірів.

✔ Для чого потрібний клейовий шар на магнітному вінілі?

Наявність клейового шару дозволяє з легкістю приклеїти до вінілу паперове покриття. При цьому, якщо ви плануєте використовувати самоклеючий папір вам варто звернути увагу на магнітний вініл без клейового покриття.

✔ Умови доставки магнітного вінілу

Ми довгі роки співпрацюємо з транспортною компанією Нова пошта, яка успішно доставляє наші вантажі по всій території України.

Для жителів м. Чернігів можливий самовивіз з нашого офісу, за адресою вул. Текстильників, 1.

✔ Магнітний вініл від MagnitikUA підходить для магнітних дошок?

Нажаль, магнітний вініл, який представлений у нас на сайті не подходить для виготовлення магнітних дошок. При цьому у нас на сайті представлений товар - м'яке полімерне залізо, яке використовують  для магнітних дошок.