0

Значки на замовлення, виготовлення значків Україна

Товари категорії «Значки»:

Заготовка
Заготовка
Заготовка
Значки на замовлення

Значки на одяг - стильний і модний аксесуар, який привертає увагу. Значки на замовлення вже довгий час не втрачають своєї актуальності.

У нас ви можете замовити виготовлення значків або придбати заготовки для значків. При замовленні значків зі своїм дизайном вам знадобиться макет, який повинен відповідати нашим вимогам. При цьому у нас ви додатково можете замовити послуги дизайну, і команда креативних художників продумає макет для вас.

✔ Як замовити значки з вашим зображенням та по вашій формі?

Зв'яжіться з нами, ми узгодимо з вами макет та виготовимо значки на замовлення. Якщо у вас є готовий макет або зображення для розміщення на виробі - перешліть їх нам на адресу: info@magnitik.ua.  

Замовити консультацію

При виготовленні значків під замовлення ми використовуємо сучасне обладнання і пропонуємо широкий вибір значків зі своїм принтом. Всі значки на піджак зроблені в Україні. Ви можете купити основу для значків оптом або замовити виготовлення значків на замовлення.

У нас в асортименті кілька видів:

  • легкі і прості в збірці акрилові значки з поліграфічною вставкою;
  • популярні закатні штамповані значки;
  • дерев'яні значки, будь-якої форми за бажанням замовника;
  • світловідбиваючі значки флікери для дітей і пішоходів з дерев'яною основою.

Всі значки, які представлені в каталозі ми виробляємо самостійно - від ідеї та заготовки для значка до готового виробу.

Значки використовуються в якості:

  • аксесуарів з корпоративною символікою;
  • тематичних виробів для різних подій (змагання, свята, ювілеї, випускні, конференції, ярмарки і т.д.);
  • сувенірів з поїздок;
  • прикрас на одяг, рюкзаки;
  • дитячих аксесуарів (яскраві зображення улюблених героїв, тварин, квітів і т.д.).

Особливо популярні значки на одяг в Києві, Харкові, Одесі - великих містах.

Виготовлення значків на замовлення не займає багато часу, і при цьому швидкість виконання замовлення залежить від виду значків і тиражу. Дерев'яні значки на замовлення, як і значки флікери для дітей виготовляються протягом декількох днів. А основа для значків закатних або корпуси акрилового значка завжди є в наявності на складі, і ми відправляємо їх протягом 1-2 днів.

Мінімальне замовлення значків - 10 штук одного виду з один макетом. Це дуже зручно, оскільки значки користуються популярністю серед дітей молодшого та шкільного віку. Маленький тираж дозволяє замовити значки випускникам або значки до першого вересня для класу.

Оптові ціни на значки при тиражі від 100 штук. Великі тиражі закатних і акрилових значків популярні серед рекламних агентств і великих компаній. Значки з логотипом компанії використовуються під час різних зустрічей, корпоративів, презентацій.