0

Рекламні гнучкі магніти

Товари категорії «Рекламні гнучкі магніти»:

Рекламні гнучкі магніти

Для реклами компанії, а також в якості візитки часто використовуються рекламні магніти з логотипом. Наша компанія займається виготовленням рекламних магнітів на замовлення.

Ми пропонуємо декілька видів магнітів з рекламою:

 • вінілові магніти з прямими кутами;
 • рекламні магніти на холодильник з фігурними сторонами;
 • блокноти на магніті;
 • актуальні до Нового року календарі на магніті.
Замовити консультацію

Види гнучких магнітних виробів з вашою рекламою

Рекламні магніти — один з найбільш ефективних видів сувенірної реклами. Їх кріплять на холодильник, сейф, корпус комп’ютера та інші металеві поверхні, що використовуються в побуті або офісі. Тому малюнок має бути привабливим і корисним. Магнітні рекламні вироби з індивідуальним дизайном ми виготовляємо на замовлення. Надайте власний макет або скористайтеся послугами наших фахівців. Ми пропонуємо виготовлення магнітів фігурних і прямокутних, на яких, крім інформації про вашу компанію, що знаходиться в Києві або іншому місті України, можуть бути:

 1. Рекламний магнітик з вашим зображенням.
 2. Його наносять на тонкий вініловий шар, а зверху ламінують. Картинка не вигорає, тому довго залишається інформативною та привабливою. Рекламні магнітики продаємо оптом від 100 штук. Їхня ціна залежить від розміру готового виробу та особливостей дизайну. Фігурні вінілові магніти будуть коштувати дорожче, оскільки технологія їхнього виготовлення складніша.

 3. Календар.
 4. Це зручний спосіб залишатися на виду цілий рік. Стандартний варіант — друк календарної сітки, логотипу компанії, контактної інформації. Розмір магнітного вінілу можна обирати.

 5. Блокнот.
 6. Людина, яка отримала практичний сувенір, обов’язково його гідно оцінить, усвідомлюючи, що в компанії рекламодавця працюють креативні співробітники, які розуміють, що потрібно клієнту. Тим паче що купити блокнот на холодильник у роздріб не завжди вдається. Така реклама є вдвічі вигіднішою, оскільки інформація наявна і на вінілі, і на кожній з 25 сторінок блокнота, який кріпиться під зображенням.

Для всієї гнучкої магнітної продукції передбачено опт. Мінімальний обсяг тиражу уточнюйте у менеджера.

Сфера застосування

Оскільки ціни на гнучкі магніти залежать від дизайну, таку рекламну продукцію можна використовувати в різних ситуаціях. Це може бути:

 • промосувенір на безкоштовній основі або заохочення за покупку на певних умовах;
 • оригінальна реклама, розрахована на гостей компанії, обраних відвідувачів виставки, потенційних партнерів;
 • доповнення до подарункових наборів співробітникам/клієнтам.

Пласкі магнітні вироби стануть хорошим пам’ятним сувеніром туристам, курортникам, гостям готелів і т. д.

Щоб замовити у нас гнучкі рекламні магніти з власним дизайном, уважно ознайомтесь з вимогами до макету або замовляйте його створення нашим фахівцям.