0

Сувеніри з дерева

Товари категорії «Сувеніри з дерева (МДФ)»:

Сувеніри з дерева

Дерев’яні сувеніри набирають популярність у всьому світі завдяки своїй натуральності та доступності.

Ми виробляємо різні види сувенірних виробів з дерева на замовлення: блокноти, футляри, підставки, фігурки, шкатулки, органайзери і багато іншого.

Ми пропонуємо купити дерев’яні сувеніри, представлені на сайті або замовити виготовлення сувенірів з дерева виготовлені за вашими розмірами.

  • Дерев’яні карти
  • Дерев’яні фігурні пазли
  • Коробок сірників на магніті
  • Дерев’яний футляр з колодою карт
  • Блокнот з дерев’яною обкладинкою
Замовити консультацію

 

Процес виготовлення сувенірів з дерева в Україні

Виготовлення дерев’яних сувенірів трудомісткий процес, який вимагає налагодженої роботи всієї команди. Ми виробляємо сувеніри з фанери і ДВП. Властивості цих матеріалів і сучасний парк обладнання дозволяють нам виробляти великі партії виробів з дерева в короткі терміни.

Наші технології дозволяють нанести будь-яке зображення на поверхню виробу за допомогою УФ друку.

Купити дерев’яні сувеніри оптом

Наша компанія MagnitikUA спеціалізується на виробництві дерев’яних сувенірів на замовлення. Мінімальний тираж зазвичай становить від 10 одиниць одного виду. При цьому ми розробили лінійку сувенірів з дерева купити які ви можете відразу, без попереднього узгодження макетів. До таких дерев’яних сувенірів відносяться дитячі іграшки з дерева.

Наш гнучкий підхід до цін дозволяє використовувати отримані вироби з дерева для подальшого продажу кінцевим покупцям.

Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, наші менеджери проконсультують вас і оформлять замовлення.