0

Полікерамічні магніти від виробника під замовлення

Товари категорії «Полікерамічні магніти»:

Полікерамічні магніти на замовлення

Керамічні магніти популярні в усьому світі. Магнітики з кераміки привертають до себе увагу завдяки відчутному рельєфу і яскравим кольорам. 

В наявності велика кількість різних форм полікерамічних заготовок на які ми наносимо зображення клієнта. Для замовлення полікерамічних магнітів з вашим зображенням просто оберіть форму та надішліть нам зображення.

Також ми пропонуємо виготовити полікерамічних магнітів з вашою ексклюзивною формою. Наша команда розробить для вас об'ємну форму магніту та нанесе на неї ваше зображення.

Замовити консультацію
✔ Що таке полікераміка?

Полікераміка - це унікальний сплав, з якого ми виробляємо керамічні магніти. Склад сплаву дозволяє отримати міцні та довговічні магніти.

✔ Які види полікерамічних магнітів можна замовити?

На замовлення доступне виготовлення таких видів:

  • об'ємні заготовки з полімеру, на які наносять необхідні зображення. Їм надається бажана форма. Глибина рельєфу може бути досить велика або з мінімальною кількістю елементів, що виступають;
  • міні-варіанти. За рахунок використання невеликої кількості матеріалів вдається отримати доступну ціну;
  • вироби необхідних форм та розмірів на замовлення. Ця послуга є особливо популярною для компаній, які пропонують своїм клієнтам сувенірну продукцію.

Такий магніт на холодильник стане симпатичною прикрасою і нагадуватиме про товар, поїздку, подію.

✔ Які переваги полікерамічні магнітів на холодильник?

Полікерамічні магніти це рельєфні вироби. Вони виготовлені з особливо міцного матеріалу, який не страждає від механічних дій. Купити полікерамічні магніти вирішують усі, хто цінує звичний дизайн, адже вироби виглядають як керамічні. При цьому вони мають високу стійкість. Важливий плюс екологічно чисті компоненти без неприємного запаху.

При виробництві магнітів з кераміки ми використовуємо унікальний сплав під назвою полікераміка, який дає нашим магнітикам ряд переваг:

  • легкість;
  • міцність;
  • довговічність;
  • стійкість до вологи.
✔ Як наноситься зображення на магніт полікерамічний?

Для нанесення картинки на заготовку керамічного магніта ми використовуємо сучасне друкарське обладнання. Відсутність ручної розмальовки дозволяє нам виготовляти великі тиражі магнітиків високої якості, абсолютно ідентичних.

Виробництво полікерамічних магнітів складається з виливки у формі та друку зображення. Нанесення малюнка здійснюється методом УФ-друку. Це забезпечує опрацювання найдрібніших деталей, немає зміщення. Готовий виріб дуже гарно виглядає. Ще один плюс – швидкість виготовлення. Вдається швидко випускати великі партії.

Зображення завжди яскраве, барвисте. Такі сувенірні вироби активно використовуються як туристичні сувеніри, для рекламних кампаній або як презенти. Вони привертають увагу дорослих та дітей. Можливість замовлення за своїми запитами – це чудове рішення для створення корпоративної продукції, яка покращить імідж компанії в очах клієнтів, партнерів.

✔ Як замовити магніт на холодильник за своєю формою?

Ви можете купити магніти, зроблені на основі наших заготовок або замовити послугу виготовлення магнітів по вашій формі. Для замовлення магнітиків по вашій об'ємній формі зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми розповімо особливості виробництва, зорієнтуємо по терміну виготовлення і приймемо замовлення.

На сайті представлено багато заготовок популярних форм. Вони можуть використовуватися для створення полікерамічного магніту. Це рішення буде ще доступнішим. Доставка готових партій здійснюється по всій Україні – у Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші населені пункти.

Замовити консультацію