0

Магніти зворотного друку під замовлення

Товари категорії «Магніти зворотного друку»:

Магніти зворотного друку

Магніт зворотного друку – це ідеально прозора акрилова заготовка завтовшки 6 мм.

У нас в наявності декілька різних варіантів заготовок на які ми можемо нанести будь-яке зображення за бажанням замовника

Зображення наноситься на сучасному обладнанні зі зворотного боку заготовки на всю поверхню. Звідси й назва – магніт зворотного друку. Завдяки такому способу друку створюється ефект «під склом».

Для надання магніту об’ємності та 3D ефекту зображення може наноситись не лише на зворотній бік заготовки, а й на її лицьову частину.

Замовити консультацію

 

✔ Що таке магніти зворотного друку?

Магніт зворотного друку це прозора акрилова заготовка завтовшки 6 мм, на поверхню якої з одного або двох боків наноситься повнокольорове зображення. Популярні форми зворотного друку: круг, квадрат, прямокутник та панорама. Ви можете купити магніти зворотного друку гуртом та в роздріб.

✔ Як наноситься зображення на магніт зворотного друку?

Для друку зображення на прозорому акрилі ми використовуємо сучасне друкарське обладнання. Основна картинка друкується на зворотній стороні заготовки. Зображення виглядає ніби воно захищене склом. Для підкреслення логотипу або виділення певних деталей ми рекомендуємо наносити елементи зображення на верхню частину заготовки.

✔ Як замовити магніти зворотного друку зі своїм зображенням?

В першу чергу вам необхідно визначитись з дизайном майбутнього виробу. Ви можете розробити макет магніту самостійно, скориставшись нашими вимогами до макетів, або замовити у нас послугу з розробки дизайну. Всю графічну інформацію, готові макети або фото вам необхідно надіслати нам на електронну адресу info@magnitik.ua. Для оформлення замовлення, прорахунку вартості та узгодження термінів виготовлення магнітів під замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер. Обов'язкого вкажіть контактний номер телефону в листі. Це дозволить нам оперативно виготовити магніти за вашою формою та доставити їх по території України в короткий термін.