0

Сувенірні запальнички на замовлення

Товари категорії «Сувенірні запальнички»:

Сувенірні запальнички на замовлення

Сувенірні запальнички представляють собою метало-пластикові запальнички з логотипом, написом або фото. Незважаючи на невелику площу для нанесення зображення наша технологія друку дозволяє нам наносити найдрібніші написи і деталізовані зображення.

Замовити консультацію
✔ Фото сувенірних запальничок

Сувенірні запальнички

 

Сувенірні запальнички - білі і темно-сірі

✔ Відео презентація сувенірних запальничок
✔ Що потрібно для замовлення сувенірних запальничок зі своїм зображенням?

Замовити виготовлення сувенірних запальничок під замовлення з логотипом або іншим зображенням в MagnitikUA™ дуже просто. Для цього зв'яжіться з нами по електронній пошті і надайте макети вашої майбутньої запальнички. Якщо готового макету у вас немає, то виходячи з ваших побажань і картинок ми самостійно підготуємо макет і відправимо вас на узгодження.

✔ Які види запальничок є?

Купити сувенірну запальничку у нас можна в двох кольорах:

  • білу;
  • чорну (темно-сіру) в залежності від партії.
✔ Як наноситься зображення на поверхню запальнички сувенірної?

Друк на сувенірній продукції запальничках ми наносимо за допомогою спеціальних принтерів для УФ друку. Ми не обмежуємо клієнтів за кількістю використовуваних при друці кольорів. У нас ви можете купити сувенірних запальнички гуртом з повнокольоровим друком. Картинка виходить яскрава, соковита і деталізована.

Зображення наноситься на 1 або 2 сторони запальнички на вибір замовника.

✔ Кому підходять газові запальнички в якості сувеніра?

Запальнички сувенірні - популярний промо та туристичний сувенір. Мандрівники часто набувають сувенірні запальнички як в подарунок друзям, так і для власного використання.

Особливо популярні сувенірні запальнички в Києві. Прикольна запальничка з мотивуючої написом - відмінний жартівливий подарунок другу чи шефу.

Замовити консультацію