0

Закатні металеві значки

Товари категорії «Закатні металеві значки»:

Металеві значки

Значок закатний ще відомий як металевий значок або вальцьований. Полімерна плівка, яка використовується при виробництві, захищає зображення закатного значка від дрібних пошкоджень, подряпин і головне вологи, а також надає ефект глянцю.

У нас ви можете замовити виготовлення закатних значків з вашим зображення як великими тиражами, так і в кількості від 10 штук.

✔ Як замовити закатні значки з вашим зображенням?

Зв'яжіться з нами, ми узгодимо з вами макет та виготовимо закатні значки на замовлення. Якщо у вас є готовий макет або зображення для розміщення на виробі - перешліть їх нам на адресу: info@magnitik.ua.

Замовити консультацію

Закатні металеві значки можуть бути предметом колекціонування, ідентифікатором окремої групи людей. Крім цього, вони використовуються як відзнака за певні досягнення або просто виступають як сувенір. Попит на такі вироби є в дитячих садках, школах, спортивних клубах, на розважальних та рекламних заходах тощо. Зі свого боку, ми пропонуємо купити металеві закатні значки, що відповідають стандартам якості.

Закатні значки

Інформація для споживачів

Команда Magnitik UA створила максимально комфортні умови для своїх клієнтів. Зробити замовлення на металеві значки можна на сайті або зателефонувавши. Наш менеджер зв’язується з вами, а ви висловлюєте побажання. Ми демонструємо фото, відео, зразки готових виробів.

Після уточнення питань, внесення коригувань та інших нюансів розпочинаємо виготовлення партії. Ми, завдяки кваліфікованим співробітникам та високотехнологічному устаткуванню, виконуємо заявку швидко. Термін, який потрібен нашій компанії на те, щоб на замовлення зробити металеві закатні значки з логотипом, залежить від партії. Чим вона менша, тим швидше просувається процес. Враховується час узгодження макету і завантаженість виробництва.

Наш магазин значків знаходиться не в Києві, а в Чернігові. Проте завдяки тісній співпраці з «Новою Поштою» ми забезпечимо доставлення продукції не тільки в столицю, але й у будь-яке інше місто України.

Продукти й технологічний процес

У магазині Magnitik UA представлені металеві закатні значки діаметром 37, 44, 56 мм.

Вони складаються з елементів:

  • круглої металевої основи, що пройшла процес вальцювання;
  • шпильки, за допомогою якої значок закріплюється на одяг;
  • покриття.

Склад значка

На перший погляд процес виробництва аксесуару складності не представляє, але фактично для його здійснення потрібне спеціальне обладнання. Не варто за цю роботу братися самостійно – довірте її професіоналам. У процесі виготовлення на основу накладається тонка кришка з металу, а на неї – зображення або текст, нанесені на папір. Краї останнього підгинаються. Папір попередньо покривається плівкою, та підгортається, що забезпечує захист від пошкоджень.

Значок в руці

Наші переваги

З нами вигідно співпрацювати комерційним і некомерційним організаціям. У розпорядженні наших клієнтів – широкий асортимент сувенірів, зокрема закатні металеві значки, які ми виготовимо за вашими унікальними ескізами під замовлення та доставимо вам як дрібним, так і великим оптом. Якість контролюється на всіх етапах виробництва.

Чим більша партія, тим нижча ціна одного виробу. Водночас, якщо ви замовляєте дрібним оптом кілька позицій, унаслідок об’єднання можливе зменшення вартості.

Замовити консультацію