0

Магніти на холодильник з українською тематикою

Товари категорії «Магніти на холодильник»:

Магніти на холодильник з українською тематикою

Українські магніти на холодильник можуть бути виготовлені з різних матеріалів - від звичайного вінілу до об'ємної полікераміки. Магніти об'єднує українська символіка, яка присутня на кожному виробі. Такий вид сувенірів користується попитом серед іноземців. У нашому інтернет магазині представлені сувенірні магніти загальноукраїнської тематики, виконані з дерева, полікераміки та акрилу. У нас ви можете купити як готові магніти в українському стилі, так і замовити магніти з вашим дизайном на основі представлених в каталозі заготовок українських сувенірних магнітів на холодильник.

Замовити консультацію
✔ Як замовити український магнітик зі своїм дизайном?

Для замовлення магнітів з вашим дизайном надішліть нам на електронну пошту напис, логотип або фото, які ви хочете розмістити на магніті. Наші менеджери допоможуть вам визначитися з вибором заготовки для вашого майбутнього магнітика.

Залежно від ваших потреб менеджери запропонують вам декілька варіантів заготовок і матеріалів. Для любителів натуральних матеріалів відмінно підходять дерев'яні магніти. Керамічні магніти підкреслюють деталі завдяки наявності об'ємних елементів. Поєднання дерева та акрилу і магніти зворотного друку добре виглядають з фотографіями краєвидів та архітектури.

✔ Можна замовити виготовлення магнітів з українською символікою за своїм дизайном?

Так, ми можемо виготовити магнітик за вашою формою. Такі магніти можуть бути зроблені з дерева або полікераміки. Дерев'яні магніти з українською символікою можна виготовити в короткі терміни, в той час як керамічні магніти вимагають часу на створення макета і 3D моделі майбутнього виробу.

✔ Скільки коштує магніт сувенірний з українськими мотивами?

Вартість магніти залежить від матеріалу який ви оберете і тиражу. Замовляючи магніти в кількості від 100 штук, ви отримаєте гуртові ціни.