0

Магнітний вініл в листах

Товари категорії «Магнітні матеріали»:

Магнітний листовий вініл можна купити у нас в інтернет-магазині MagnitikUA.

Цей матеріал широко застосовується в різних сферах:

  • виготовлення сувенірної продукції;
  • розміщення рекламних матеріалів;
  • організація робочого простору в школах і тренінгових кімнатах;
  • декорування квартир і будинків.

Вініл магнітний листовий відрізняється за товщиною та покриттям. На ринку присутній вініл з клейовим покриттям і без нього. Товщина магнітного вінілу безпосередньо впливає на його магнітні властивості. Чим товще матеріал, тим сильніше його магнітні властивості.

Замовити консультацію
✔ Яка оптимальна товщина магнітного вінілу в листах?

Однозначної відповіді немає, оскільки все залежить від сфери застосування матеріалу. Найбільш широко використовується магнітний вініл товщиною 0,4 мм. Цей вид матеріалу підходить як для створення сувенірів, так і для розміщення корисних нотаток, плакатів і фото.

✔ Як нанести зображення на листовий магніт?

Залежно від матеріалу зображення наноситься трьома основними способами.

1. На лист магнітного вінілу з клейовим шаром заздалегідь надруковане зображення можна приклеїти без використання допоміжних засобів.

2. Листовий магніт без клейового покриття найчастіше використовується при виготовленні сувенірної продукції і кріпитися до виробу за допомогою суперклею або клейового пістолета.

3. Надрукувати зображення безпосередньо на аркуші магніту. Для цього використовується магнітна фотопапір, яка підходить для будь-якого струменевого принтера.

✔ Які розміри вінілу в листах можна купити?

У нас представлені кілька найпопулярніших розмірів: 10 * 15, 10 * 7, 7,5 * 5 см, а також листи А4 формату. Якщо вас цікавить інший розмір - ви завжди можете купити листовий магніт погонними метрами. Розмір полотна складає 62 см (ширина рулону) на 1 метр. Магнітний вініл легко ріжеться звичайними канцелярськими ножицями, тому вам не важко буде вирізати лист потрібного розміру та форми.